Перевозка умерших автомобилем

Якщо у вас сталося горе, і ви зіткнулися з необхідністю доставити тіло померлого родича з-за кордону в Україну, ми рекомендуємо скористатися транспортуванням тіла катафалком нашої ритуальної служби.

Перевезення авто підходить в тому випадку, якщо репатріацію необхідно зробити з країн Європи. Оскільки тіло проходить бальзамування і поміщається в запаяний цинкову труну в будь-якому випадку — будь то доставка літаком або автомобілем, варто звернути увагу на вартість послуги. Транспортування нашими катафалками обійдеться вам набагато дешевше. Та й з термінами не все так просто. Справа в тому, що не кожен літак може брати на борт вантаж 200, тому не виключено, що доведеться чекати відповідного рейсу. Додайте до цього доставку в аеропорт і з аеропорту в Україні. Тому, навіть в тому випадку, якщо необхідно перевезти померлого з країн, які географічно знаходяться далеко — Норвегія, Швеція, Данія, Португалія — ​​все одно доцільніше повертати тіло померлого автомобільним сполученням.

У нашому автопарку зібрані мікроавтобуси Opel і Mercedes, повністю обладнані під вимоги ЄС. Водії досвідчені, ми регулярно здійснюємо перевезення покійних з Європи. Тому в максимально стислі терміни ми допоможемо підготувати вам документи, складемо маршрут і повернемо померлого в рідні пенати.

Замовити перевезення вантажу 200 з Європи в Україну автомобільним транспортом можна по телефону +38 067 186 77 77.

Специалисты по репатриации умершего


Козловский Николай

Генеральный директор Funeral Repatriation по организации перевозки умерших по СНГ, ЕС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по организации захоронения

Перейти

Чернюк Константин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Николай

Ритуальный агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальный агент

Перейти

Контакты


Написать письмо:

memento.mori.dom@gmail.com


+38 067 555 7575

Мы в соц сетях

Помощь людям в сложный для них время в разных старнах мира

Украина

memento.mori.dom@gmail.com

г. Хмельницкий
ул. Пилотская, 2Б

Написать нам