Авіаперевезення померлого із усіх країн

Особливості та умови авіа перевезення вантажу 200

Смерть часто застає людину несподівано. Часом це трапляється не в тому місті чи країні, де проживають родичі померлого. У таких випадках, коли потрібно перевезти тіло на далеку відстань, найбільш швидким способом є транспортування повітряним транспортом. Це не найдешевша процедура, але її перевага в тому, що перевезення здійснюється в найкоротші терміни.

В Україні послуга називається перевезенням вантажу 200. Поняттям «вантаж 200» позначається труна, в якій знаходиться тіло покійного. Специфічна назва «вантаж 200» спочатку відносилася до термінології в авіації, де в документах перевезення померлих підписували саме так. Число 200 в даному терміні показове – в середньому, вага труни разом з тілом становить близько 200 кг. Згодом поняття поширилося і на інші види транспорту: наземний, морський, залізничний. Наявність терміна допомагає відразу знайти перевізника, який надає таку послугу. Транспортування «вантажу 200» вимагає уваги до деталей і термінів, тому дану послугу надають не всі транспортні компанії.

Якщо у вас сталося горе, і виникла необхідність повернути тіло померлого з країн, які географічно знаходяться далеко від України, необхідно скористатися послугою «перевезення вантажу 200 в Україні літаком». Ритуальна служба «Funeral Repatriation» багато років допомагає доставити тіло на Батьківщину авіасполученням.

Особливості транспортування тіла літаком

При перевезенні тіла померлого літаком, замовнику необхідно виконати кілька пунктів, які є обов’язковими для надання послуги. При недотриманні даних умов транспортна компанія не дасть дозвіл на перевезення, так як в даному випадку вантаж нестандартний.

Для транспортування тіла літаком потрібно:

 • грамотно оформити пакет документів, необхідних для перевезення:
 • підготувати тіло до перевезення – забальзамувати його;
 • підготувати контейнер – труну або ящик, в якому буде здійснюватися перевезення;
 • помістити тіло покійного в контейнер;
 • вибрати конкретний рейс для транспортування;
 • оформити замовлення на виїзд катафалка або скористатися тим, що здає в оренду перевізник;
 • вибрати і підготувати пункт призначення, де буде проводитися траурний захід.

Якщо ви не можете самостійно організувати всі перераховані вище процедури, краще звернутися до професіоналів. Ми пропонуємо вам допомогу в скрутну хвилину. Просто зателефонуйте за телефоном 067 186 77 77.

Які документи потрібні для транспортування померлих?

У пакет необхідних документів входять:

 • свідоцтво про смерть;
 • письмовий дозвіл органів санітарної епідеміологічної служби;
 • довідка, що підтверджує високу якість запаювання контейнера з металу, в якому знаходиться труна з тілом;
 • довідка, що підтверджує відсутність у труні сторонніх предметів;
 • документ про проведення бальзамування з урахуванням стандартів;
 • авіаквитки для осіб, що супроводжують «вантаж 200»;
 • дозвіл на проведення авіаперевезення з посольства.

Всі документи перекладаються на державну мову країни, де знаходиться пункт призначення перевезення, і апостилюються – підтверджуються юридично в країні, де знаходиться пункт відправлення.

Що заборонено під час перевезення вантажу 200 авіа?

Транспортування «вантажу 200» може бути здійснено двома способами:

 1. Рекомендованим рейсом, при якому в літаку будуть знаходитися тільки сам вантаж і супроводжуючі особи;
 2. Пасажирським рейсом, де труна з тілом покійного буде перебувати в багажному відділенні.

При реалізації перевезення другим способом діє ряд правил:

 • забороняється вміщувати «вантаж 200» в салон разом з пасажирами;
 • процес завантаження контейнера з небіжчиком потрібно проводити лише до посадки пасажирів, а вивантаження – тільки після того, як всі пасажири покинуть літак, так як вони не повинні знати про наявність «вантажу 200» в транспорті;
 • інформація про присутність контейнера з трупом на борту надається тільки особам, відповідальним за перевезення, і працівникам аеропорту;
 • в аеропорту заборонено проведення будь-яких ритуалів, що викривають знаходження «вантажу 200» на борту.

У яких випадках необхідно транспортувати тіло літаком

Такий варіант репатріації тіла доцільний в разі:

 • Доставки тіла з інших континентів – Південна і Північна Америки, Африка, Австралія.
 • Доставки тіла з країн Азії.
 • Доставка труни з північно-східних регіонів Російської Федерації.
 • Доставка з віддалених регіонів Європи – Португалія, Швеція і т.д.

Це обумовлено тим, що країни розташовані дуже далеко по відношенню до України, може знадобитися використання морського транспорту. Тому транспортування наземним транспортом займе досить великий час. Варто відзначити, що перевезення вантажу 200 літаком буде коштувати дорого, але в даному випадку альтернатив немає.

Фахівці нашої компанії допоможуть вам підібрати оптимальний варіант маршруту, який стане найменш витратним. Ми маємо величезний досвід доставки вантажу 200 літаком, тому ви можете довіритися нам. Наш контактний телефон – +38 067 186 77 77, працюємо цілодобово без вихідних.

Як перевезти вантаж 200 літаком за допомогою ритуальної служби?

Багато ритуальних служб надають послуги з організації перевезення «вантажу 200» і беруть на себе виконання необхідних дій, оформлення документів, здійснення завантаження і вивантаження в аеропортах. Родичам померлого потрібно лише оплатити послуги працівників служби і призначити людину, яка буде супроводжувати вантаж. Це може бути як працівник ритуальної служби, так і родич покійного. Також на плечах родичів лежить призначення особи, відповідальної за проведення процедури навантаження і вивантаження контейнера в аеропорту. Відповідальним за ці процеси і супроводжуючим вантаж в літаку може бути призначене одна і та сама людина.

Залежно від того, хто призначений відповідальним і супроводжуючою особою, в транспортній накладній вказуються дані або фізичної особи, або ритуальної служби. У першому випадку в документ вносяться прізвище, ім’я та по батькові людини, його адреса проживання за пропискою і номер телефону. Від ритуальної компанії потрібні наступні дані: офіційна назва, юридична адреса, номери службових телефонів, а також дані про представників ритуальної служби, які будуть перебувати на борту в якості супроводжуючих і контролювати переміщення вантажу в аеропорту.

Замовити послугу перевезення померлого літаком можна в нашій компанії. Звертайтесь за контактними номерами телефонів.

Що ще важливо врахувати при перевезенні «вантажу 200»?

При підготовці небіжчика до транспортування обов’язково враховуються тривалість перевезення і відстань між пунктами відправлення та прибуття. Якщо відстань велика, то важливо мати на увазі, в яких погодних умовах буде перебувати транспорт.

Тіло готують до можливих перепадів температур і тряски, якщо вантаж належить перевозити на далекі відстані. Перед тривалими перевезеннями тіло обробляють за допомогою санітарно-косметичних процедур, бальзамують і надягають на покійного одяг.

Як формується ціна послуги?

Вартість організації транспортування «вантажу 200» складається з урахуванням кількох показників:

 • маса тіла померлого;
 • ширина, довжина і висота контейнера для перевезення;
 • дата відправлення і прибуття рейсу;
 • тип рейсу: пасажирський або замовний:
 • умови авіакомпанії, що надає послугу перевезення «вантажу 200».

В нашій ритуальній службі організація починає здійснюватися тільки після внесення повної суми за надання послуги. У цю суму входить як оплата роботи співробітників, так і вартість процесу перевезення.

Транспортування тіла померлої людини з одного міста в інше – складний процес, який вимагає наявності матеріальних, емоційних і часових ресурсів. Родичі покійного можуть зайнятися здійсненням перевезення самостійно або вибрати ритуальну компанію, яка візьме реалізацію всіх процесів на себе. Якщо вам необхідна допомога в репатріації тіла померлого літаком, ми готові допомогти вам. Звертайтеся за контактним телефоном.

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам