Міжнародні ритуальні послуги

Іноді буває так, що людина раптово помирає або гине в чужій країні, далеко від батьківщини. Дізнавшись про трагедію, рідні покійного часто просто не знають, що робити в такій ситуації. Не знають, що відповісти, коли їм телефонують з іншої країни і запитують, чи будуть забирати тіло, а якщо ні, хто буде курирувати процес поховання на території іншої країни. Їм хочеться лише одного – швидше побачити тіло рідної людини і зрадити його землі. Але зробити це не так просто – щоб доставити померлого з території іншої країни, необхідно зібрати безліч документів. Самому організувати процес транспортування неймовірно складно. Тому краще всього звернутися до професіоналів міжнародних ритуальних послуг.

Організація процесу перевезення покійного

Для початку необхідно знайти людину, яка допоможе вам у цій нелегкій справі. Це повинен бути професіонал, з яким приємно працювати і яким ви довіряєте. Він повинен працювати у фірмі міжнародних ритуальних послуг, що добре зарекомендувала себе в цій справі. На наступному етапі необхідно зв’язатися з Посольством або Консульством країни, де сталася трагедія. Інформація про покійних повинна бути максимально повна і містити:

 • Прізвище, ім’я, по батькові померлого.
 • Дату народження.
 • Місце проживання в рідній країні.
 • Номер закордонного паспорта.
 • Інформацію про найближчих родичів у рідній країні.

Далі, ви будете працювати виключно з фірмою, яка зробить наступне:

 • Зніме з вас обов’язок спілкуватися з різними службами, які займаються ритуальними послугами на території іншої країни.
 • Домовиться про проведення різних маніпуляцій з тілом, які гарантують доставку тіла в нормальному стані.
 • Збере документи, необхідні для перевезення померлого та його вивезення з іншої держави.
 • Гарантує оформлення необхідних документів для перетину кордону.
 • Тіло буде супроводжувати співробітник фірми, якщо доставка проводиться на катафалку або його зустрінуть в рідній країні, якщо перевезення буде здійснюватися на літаку.
 • Ви зможете не переживати за спеціальний транспорт для перевезення по території Європи.
 • У разі необхідності, фірма організовує проведення похоронної церемонії на території іншої країни або на території рідної. Це включає в себе не тільки самі похорони, але і проведення поминок та облаштування могили, догляд за нею.
 • Також, при потребі, вам нададуть пам’ятник та інші ритуальні елементи.
 • Ви зможете узгодити з фірмою той факт, що самі будете присутні при транспортуванні покійного. Але зараз даною послугою рідко хто користується, так як супровід тіла родича – дуже важкий в емоційному і психологічному плані процес, сил на який у людини найчастіше немає.

Всі перераховані вище послуги надає наша ритуальна служба «Funeral Repatriation». Ось вже багато років ми надаємо міжнародні ритуальні послуги. Зв’язатися з нами ви можете за телефоном +38(067)555-75-75.

 

Міжнародні ритуальні послуги – кращий вихід із ситуації

Смерть близької людини – важке потрясіння і горе для всіх родичів. І той факт, що трагедія сталася за тисячі кілометрів від рідного дому лише погіршує ситуацію. Єдине, що відчувають рідні люди – це горе, біль, розгубленість і паніку. Адже вони не знають, до кого і куди звертатися, що робити. Час також не на боці родини покійного, адже за короткий період треба вирішити, як діяти – ховати тіло на території іншої країни або організовувати доставку до рідних. І якщо вибір припав на другий варіант – необхідно швидко і чітко провести домовленості з іноземною стороною і доставку покійного на батьківщину. Родичі в більшості випадків не здатні цього зробити на належному рівні, що призводить до плачевних наслідків. Тому, щоб уникнути неприємних моментів, яких і так достатньо, краще не займатися доставкою покійного самостійно, а довірити це професіоналам.

Міжнародні ритуальні послуги з “Funeral Repatriation” – це запорука належного прощання з померлим.

 

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам