Оформлення страховки при перевезенні вантажу 200

Втрата близької людини – це завжди горе для всієї родини, особливо якщо ваш близький родич помер далеко від України. В даному випадку необхідно підготувати пакет документів, організувати транспорт і доставка тіла померлого з-закордону в Україну. Процедура збору документації займає багато часу, що зумовлено деякими нюансами цієї процедури. У деяких випадках сім’я померлого самостійно займається відправкою тіла покійного на Батьківщину. Але найчастіше цей процес покладають на плечі спеціалізованих ритуальних організацій, які мають відповідний досвід і можливості для здійснення процедури репатріації. Крім того, що необхідно зібрати пакет обов’язкової документації, що дозволяє перетин кордону, зверніть увагу на оформлення страховки при перевезенні вантажу 200.

Що ж стосується вибору транспорту для перевезення тіла загиблого, то тут є ряд нюансів. Справа в тому, що не кожен поїзд має вантажний вагон і не кожен літак готовий взяти на борт вантаж 200. Крім того, перевезення труни в Європі автотранспортом без рефрижераторної установки неможлива, такі правила ЄС. За термінами доставки тіла важко дати попередню оцінку, все залежить від дальності розташування країни, в якої помер чоловік і виду транспорту, яким буде доставлено труну. Застосування залізничного транспорту обійдеться дорого, а транспортування займе солідний проміжок часу.

Авіаперевезення вантажу 200 мають свої тонкощі, та й коштують дорожче будь-якого наземного транспорту. Найчастіше вдаються до використання авто при перевезенні покійного. Який би вид транспорту ви не взяли, страховка – це гарантія збереження транспортованого вантажу при перевезенні. Для представників інших держав – це звичайна справа, яка в більшості випадків є обов’язковим. Перетинаючи кордони і забезпечуючи ритуальні поїздки на далекі відстані, ніхто не може бути застрахований від форс-мажорних ситуацій. Якщо сталося аварійне пригода, оформлення страховки при перевезенні вантажу 200 буде як не можна до речі. Договір про страховку дозволить родині оперативно компенсувати збиток наскільки це можливо в даній ситуації. Замовити страховку ви можете в ритуальній службі “Funeral Repatriation”. Звертайтеся за телефоном +38(067)555-75-75.

 

Навіщо потрібна страховка вантажу 200?

Справедливості заради, варто відзначити, що це не самий популярний вид страхування. Але подібне рішення передбачає всі можливі ризики, яким може бути підданий вантаж 200 в процесі перевезення з однієї країни в іншу. Всі особливості страхування обговорюються з клієнтом заздалегідь. Залежно від характеру перевезення оформляється страхування. Підсумовуючи все вищевикладене, приходимо до висновку, що страхування ритуальних перевезень дійсно необхідно в наш час.

 

Нюанси страхування

В даний час популярність набуває ритуальне страхування, яке проводиться за життя людини. Це послуга з розряду «на чорний день». Що ж стосується туристичного страхування, то тут є свої «підводні камені». Вкрай важливо враховувати всі можливі обставини при виїзді туриста за кордон. Правильно оформлена страховка дозволяє вирішити ряд труднощів, які можуть виникнути при раптової кончини самого туриста. Як правило, страховик організовує транспортування тіла або останків в країну проживання клієнта. Якщо ж була вибрана страховка, яка не покриває послуги посмертної репатріації, то витрати на доставку тіл померлого лягають на плечі родичів.

При транспортуванні безпосередньо самого вантажу 200, страхування відіграє важливу роль. Воно дозволяє компенсувати можливу шкоду, що може бути заподіяна внаслідок аварії, стихійного лиха та інших страхових випадків.

Оформлення страховки на перевезення вантажу 200 “Funeral Repatriation” – це запорука швидкої і якісної доставки тіла на Батьківщину з повагою до пам’яті померлого.

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам