Перевезення померлого з Угорщини в Україну

На сьогоднішній день, багато українців проживають за межами нашої країни. Кілька десятків тисяч громадян України щороку виїжджають в країни Європи, з метою знайти хорошу роботу, відвідати родичів, зайнятися бізнесом або просто відпочити. Причини можуть бути різні, але, на жаль, трапляються події, пов’язані із загибеллю українців за кордоном.

В основному, у близьких або родичів померлого відразу з’являється багато проблем і складнощів з перевезенням померлого з Угорщини в Україну, і впоратися з такою ситуацією без допомоги іноді неможливо. З цієї причини, ритуальні служби беруть на себе всю відповідальність і організацію перевезення померлого з однієї країни в іншу. Мало хто знає про те, що потрібно робити, якщо сталося таке нещастя.

Алгоритм дій для організації перевезення з Угорщини

  • Перше, що потрібно зробити, якщо за кордоном загинув українець, так це зв’язатися із співробітником гарячою лінією українського Посольства за кордоном. Далі, потрібно повідомити максимально точну інформацію, таку як ім’я та прізвище померлого, дату народження, місце прописки в Україні, номер закордонного паспорта, і будь-яку іншу інформацію про родичів, яка може бути корисна.
  • Далі, потрібно зв’язатися з ритуальною службою, яка займеться всіма організаційними питаннями, щодо транспортування померлого.
  • Вам детально розкажуть про всі особливості щодо організації поховання або кремації перевезення тіла, а також, про отримання майна померлого, яке знаходиться в іншій країні.
  • Ви повинні уважно вислухати і виконати всі вимоги діючого закону, який регулює порядок перевезення померлого та оформлення документів.
  • Після цього, ви можете дати дозвіл ритуальній службі займатися організацією перевезення, і фахівці самостійно вирішувати всі питання, щоб ви були впевнені в тому, що ніяких проблем у вас не виникне.

Якщо ви не готові самостійно займатися настільки непростим процесом, можете звернутися в ритуальну службу “Funeral Repatriation”. Наш контактний телефон  +38(067)555-75-75.

Як ви бачите, перевезення померлого з Угорщини в Україну – це досить складний і тривалий процес, який вимагає величезної кількості документів, та оперативного вирішення питань з місцевими державними органами, так і з зарубіжними. У разі такого горя, мало хто може правильно мислити, тому краще всього довіритися професійним службам, які зроблять все так, як ви того побажаєте.

В залежності від вирішення родичів померлого українця можна поховати кількома способами:

  • Перевезти тіло з однієї країни в іншу на літаку або транспортному засобі, і поховати його на батьківщині;
  • Організувати спалювання або поховання тіла в Угорщині;
  • Перевезти з Угорщини в Україну урну з прахом померлого;

Всі нюанси, ви зможете обговорити з фахівцями нашої ритуальної служби “Funeral Repatriation”. Далі, ми розповімо про те, на що потрібно звертати увагу, щоб вибрати професіоналів.

Вибір ритуальної служби

Зверніть увагу на надані послуги і професіоналізм фахівців нашої компанії. Ви зможете бути впевнені в тому, що у вас не виникне зайвих складнощів при перевезенні. Важливим є оперативність виконання перевезення, так як в документації зазначаються точні терміни, протягом яких тіло повинно бути транспортовано. Так само, ви зможете самостійно вибрати, як перевезти тіло, на літаку або транспортному засобі.

Варто відзначити, що збором і обробкою документації, займаються фахівці “Funeral Repatriation”. Звертайтеся до перевіреним і надійним фахівців, які зможуть гарантувати вам оперативність та надійність здійснення перевезення.

Перевезення вантажу 200 з Угорщини в Україну з “Funeral Repatriation” – це запорука швидкої і якісної доставки тіла на Батьківщину з повагою до пам’яті померлого.

 

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам