Оформлення документів при перевезенні з Європи в Україну

У цій статті ми розповімо, куди необхідно звертатися і які документи надати, щоб відправити померлого родича з найменшими тимчасовими і фінансовими витратами. Втрачаючи близької і дорогої нам людини, ми нерідко перебуваємо в стані шоку, не розуміючи, що робити далі. У цей момент необхідно згрупувати свої сили і вирішувати поточні проблеми. У разі смерті людини за кордоном, потрібно повернути тіло померлого на Батьківщину. Як зібрати потрібні папери і скільки займає оформлення документів при перевезенні вантажу 200 з Європи в Україну? Процес збору документів вважається найбільш витратним за часом, що істотно впливає на терміни транспортування тіла покійного. Перешкодою для перетину кордону ритуальним транспортом може бути відсутність будь-якої з довідок. Якщо вам необхідно швидко оформити документи на вантаж 200, дзвоніть за телефоном +38(067)555-75-75.

Допомога в оформленні документів на вантаж 200

Кожен чоловік, який зіткнувся з необхідністю репатріації тіла людини з-закордону в Україну, може самостійно зайнятися організаційними питаннями. Але незнання деяких нюансів цього процесу, може суттєво вплинути на терміни відправлення. Що таке репатріація? Це комплекс заходів, в ході яких здійснюється перевезення тіла померлого на далекі відстані. Підготовка дозвільної документації займає багато часу. Особливо строки можуть затягуватися, коли обставини смерті викликають підозри у правоохоронних органів країни, в якій він помер. Швидко отримати офіційний дозвіл на перевезення тіла померлого з Європи в Україну під силу досвідченим професіоналам ритуальної служби «Funeral Repatriation», які щодня вирішують подібні завдання.

Перелік необхідної дозвільної документації

Першим у списку документів для перевезення тіла є свідоцтво про смерть. Не копія, а оригінал. При цьому зверніть увагу на опис причини смерті, щоб всі поля були коректно заповнені і не було додаткових питань на кордоні. Також знадобиться документ, що підтверджує бальзамування тіла. Враховуючи специфіку транспортування, подбайте про наявність папери з СЕС, яка підтверджує факт проведення необхідних медичних маніпуляцій для безпроблемного перетину кордону. Наступний крок – отримання довідки про герметизації гробу. З боку приймаючої країни (Україна) потрібно отримати дозвіл на ввезення труни з тілом. Крім того, крім обов’язкової документації, можуть знадобитися додаткові довідки.

Крім пакета документів, вкрай важливо враховувати супутні обставини, які стосуються безпосередньо підготовки самого тіла і транспорту для його перевезення. Організовуючи перевезення вантажу 200 з Європи в жаркий час року, може знадобитися машина з рефрижераторної установкою. Щоб уникнути труднощів у процесі виконання репатріації тіла з Європи в Україну, рекомендуємо довірити цю процедуру професіоналів нашої компанії «Funeral Repatriation».

Оформлення документів при перевезенні вантажу 200 з Європи в Україну своїми силами, займе багато часу. Довіряючи цей процес ритуальній службі, ви можете залишитися з родичами, підтримуючи один одного в ці нелегкі для вашої родини часи. Вартість послуг залежить від ряду факторів: дальність перевезення, особливостей перетину кордону країни, де померла людина, вибору транспорту і т. д. Крім того, далеко не всі літаки і поїзди мають місця для перевезення вантажу 200, тому всі нюанси потрібно уточнювати. Організація міжнародних ритуальних перевезень вимагає особливого підходу, певних знань і досвіду. Гідним чином відправити тіло померлого з Європи на Україну допоможуть співробітники нашої ритуальної організації, полегшивши долю родичів в цьому питанні.

Оформлення документів на перевезення вантажу 200 “Funeral Repatriation” – це запорука швидкої і якісної доставки тіла додому з повагою до пам’яті померлого.

 

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Матейко Денис

Директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих в Європі

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Польща

memento.mori.dom@gmail.com

Krakow
Chmieleniec 17/11, 30-348

+48 577 809 422, +38 067 555 7575

Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам