Оформлення документів при перевезенні з Європи в Україну

У цій статті ми розповімо, куди необхідно звертатися і які документи надати, щоб відправити померлого родича з найменшими тимчасовими і фінансовими витратами. Втрачаючи близької і дорогої нам людини, ми нерідко перебуваємо в стані шоку, не розуміючи, що робити далі. У цей момент необхідно згрупувати свої сили і вирішувати поточні проблеми. У разі смерті людини за кордоном, потрібно повернути тіло померлого на Батьківщину. Як зібрати потрібні папери і скільки займає оформлення документів при перевезенні вантажу 200 з Європи в Україну? Процес збору документів вважається найбільш витратним за часом, що істотно впливає на терміни транспортування тіла покійного. Перешкодою для перетину кордону ритуальним транспортом може бути відсутність будь-якої з довідок. Якщо вам необхідно швидко оформити документи на вантаж 200, дзвоніть за телефоном +38(067)555-75-75.

Допомога в оформленні документів на вантаж 200

Кожен чоловік, який зіткнувся з необхідністю репатріації тіла людини з-закордону в Україну, може самостійно зайнятися організаційними питаннями. Але незнання деяких нюансів цього процесу, може суттєво вплинути на терміни відправлення. Що таке репатріація? Це комплекс заходів, в ході яких здійснюється перевезення тіла померлого на далекі відстані. Підготовка дозвільної документації займає багато часу. Особливо строки можуть затягуватися, коли обставини смерті викликають підозри у правоохоронних органів країни, в якій він помер. Швидко отримати офіційний дозвіл на перевезення тіла померлого з Європи в Україну під силу досвідченим професіоналам ритуальної служби «Funeral Repatriation», які щодня вирішують подібні завдання.

Перелік необхідної дозвільної документації

Першим у списку документів для перевезення тіла є свідоцтво про смерть. Не копія, а оригінал. При цьому зверніть увагу на опис причини смерті, щоб всі поля були коректно заповнені і не було додаткових питань на кордоні. Також знадобиться документ, що підтверджує бальзамування тіла. Враховуючи специфіку транспортування, подбайте про наявність папери з СЕС, яка підтверджує факт проведення необхідних медичних маніпуляцій для безпроблемного перетину кордону. Наступний крок – отримання довідки про герметизації гробу. З боку приймаючої країни (Україна) потрібно отримати дозвіл на ввезення труни з тілом. Крім того, крім обов’язкової документації, можуть знадобитися додаткові довідки.

Крім пакета документів, вкрай важливо враховувати супутні обставини, які стосуються безпосередньо підготовки самого тіла і транспорту для його перевезення. Організовуючи перевезення вантажу 200 з Європи в жаркий час року, може знадобитися машина з рефрижераторної установкою. Щоб уникнути труднощів у процесі виконання репатріації тіла з Європи в Україну, рекомендуємо довірити цю процедуру професіоналів нашої компанії «Funeral Repatriation».

Оформлення документів при перевезенні вантажу 200 з Європи в Україну своїми силами, займе багато часу. Довіряючи цей процес ритуальній службі, ви можете залишитися з родичами, підтримуючи один одного в ці нелегкі для вашої родини часи. Вартість послуг залежить від ряду факторів: дальність перевезення, особливостей перетину кордону країни, де померла людина, вибору транспорту і т. д. Крім того, далеко не всі літаки і поїзди мають місця для перевезення вантажу 200, тому всі нюанси потрібно уточнювати. Організація міжнародних ритуальних перевезень вимагає особливого підходу, певних знань і досвіду. Гідним чином відправити тіло померлого з Європи на Україну допоможуть співробітники нашої ритуальної організації, полегшивши долю родичів в цьому питанні.

Оформлення документів на перевезення вантажу 200 “Funeral Repatriation” – це запорука швидкої і якісної доставки тіла додому з повагою до пам’яті померлого.

 

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам