Перевезення померлого з Білорусі в Україну

Наша ритуальна компанія “Funeral Repatriation” надає послуги з транспортування померлого з Республіки Білорусь в Україну. Якщо громадянин України помер в іншій країні, то наша організація допоможе організувати доставку покійного на батьківщину в труні або ж доставити урну з прахом. Родичі самостійно приймають рішення про те, який варіант обрати. Репатріація здійснюється наступним чином: в Білорусію відправляється весь необхідний пакет документів, підготовлених заздалегідь. Після чого, дозволяється перевезення померлого.

Наша ритуальна компанія надає гарантії відповідальності щодо поховання померлого, зустрічі труни з покійним на місці прибуття в країну (аеропорт, залізничний вокзал), доставки померлого до місця поховання, та здійснення кремації та інші жалобні заходи. Для того, щоб перевезти померлого з однієї країни в іншу в літаку, виконати кілька вимог.

Перевезення авіасполученням (в літаку)

 • Перевозити покійного в літаку можна тільки в герметичному запаяному цинковій труні (контейнері);
 • В наявності треба мати всі необхідні згідно з законодавством супровідні документи, які підтверджують законність дій;
 • Служба, яка зустрічає померлого в Україні, повинна надати гарантійний лист, і всі необхідні дані;

Так, для перевезення покійного з Республіки Білорусь в Україну, потрібно оформити наступні документи:

 • Свідоцтво про смерть, отримане в лікарні;
 • Свідоцтво про смерть з РАГСУ, завірений гербовою печаткою;
 • Дозвіл на перевезення, видане державним установою;
 • Довідка від організації, яка здійснювала запаювання цинкового гробу.

З усього вищесказаного стає зрозуміло, що здійснити перевезення померлого з однієї країни в іншу можна тільки за умови виконання всіх вимог, та наявності необхідної документації.

Особливості перевезення з Білорусі

До вибору ритуальної служби, яка буде займатися організацією перевезення, потрібно підійти максимально серйозно. Компанія “Funeral Repatriation” це:

 • Професіоналізм. Ми готові заздалегідь уточнити алгоритм дій у разі виникнення будь-яких несподіваних ситуацій, щоб ви переконалися в тому, що звернулися до професіоналів своєї справи.
 • Послуги. Наша компанія надає весь спектр похоронних послуг, ми надаємо гарантії, і приділяємо величезну увагу організаційним деталей.
 • Досвід роботи. Ми не перший рік працюємо на ринку ритуальних послуг, а значить, ви можете бути впевнені в тому, що у вас не виникне ніяких складнощів або зайвих клопотів;
 • Терміни перевезення. Перевезення померлого з Білорусії в Україну буде виконане своєчасно, згідно з тим термінам, які вказані в документах.

Професійна ритуальна служба “Funeral Repatriation” – це організація, якій можна довіритись. Ми виконуємо наступні послуги: повне інформування клієнта про всі дії, збір і підготовка необхідної документації, надання допомоги для отримання пільг або довідок, організація похоронів, вирішення питань щодо перевезення або бальзамування, надання транспорту, вирішення можливих питань на кордоні, зустріч гробу та його транспортування до місця поховання, психологічне сприяння, та надання консультації з усіх питань.

Тепер ви знаєте все про те, як перевезти померлого з однієї країни в іншу, і про те, як правильно вибрати ритуальну службу, яка надасть належне сприяння. Правильно вибравши фахівця, ви позбавите себе від зайвих турбот, і зможете не переживати про можливе виникнення яких-небудь проблем.

Перевезення вантажу 200 з Білорусії в Україну з “Funeral Repatriation” – це запорука швидкої і якісної доставки тіла на Батьківщину з повагою до пам’яті померлого.

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам