Перевезення померлих

Якщо обирати ховати рідну людину на чужині, або там, де живуть його родичі, друзі – звичайно обирають другий варіант. Адже дійсно потрібно ховати покійних там, де проходило їх дитинство, інші щасливі роки життя. Крім того, всі рідні і близькі померлого в такому випадку, зможуть з ним попрощатися, на відміну, якби похорон проходив в іншому місті або країні.

Існують повір’я, що похована в рідних місцях людина спочиває вічно, зі спокійною душею. Часто померлі перед смертю заповідають, щоб їх поховали в конкретному місці, відповідно родичам потрібно виконувати їх бажання.

Для виконання таких бажань, потрібно здійснити перевезення тіла померлої людини в морг, в інше місто або село по Україні, або в іншу країну. Важливо, щоб труна з тілом була доставлена ​​в потрібне місце вчасно.

 

Яким транспортом можна перевезти небіжчика

 1. Літаком. Авіатранспортом перевозити тіло померлого буде найбільш доречним з іншої країни. Доставка літаком має і ряд нюансів. Щоб все було вчасно, потрібно зістикувати рейси. Крім того, треба підготувати необхідні документи. Перевезення авіатранспортом допускається тільки забальзамованих тіл. Транспортування здійснюється в цинкових трунах. Що стосується вартості перевезення тіла покійного літаком, то вона обійдеться дорожче приблизно удвічі-втричі, ніж наземним транспортом. Крім того, квитки на літак потрібно буде оплачувати і для супроводжуючих осіб.
 2. Автомобілем. Найпоширеніший і оптимальний варіант. Автомобіль використовується при необхідності перевезення померлого на відстані до 1 200 км. Самостійно, на власній машині перевозити померлих не радимо, так як для подібних цілей використовується спеціально оснащений транспорт. У холодну погоду і для коротких відстаней (в морг, на кладовищі в межах одного міста) допускається використання авто без рефрижератора. Інші випадки вимагають наявності в автомобілі холодильної установки. Слід врахувати, що по Європі перевезення тіла померлого в авто заборонена без охолоджуючого устаткування.
 3. Поїздом. Такий варіант вибирають досить рідко, в основному при відсутності можливості перевезення тіла іншими методами. Поїзд їде досить повільно, часто спостерігається відсутність спеціальних вантажних вагонів, та й ціна такого перевезення вийде не дешевою.

 

Перевезення тіла померлого по Україні

Якщо смерть сталася в іншому місті на території України, оперативно перевезти небіжчика на місце поховання буде не проблематично. Ритуальне агенство Funeral Repatriation підбере відповідний спеціалізований транспорт, оснащений всім необхідним і доставить труну з тілом в будь-яке місто України.

Ми враховуємо температурний режим перевезення: в зимову пору року така проблема неактуальна, а ось в жарку пору року, з’являється гостра необхідність в охолодженні тіла. Холод зупиняє природні процеси, що відбуваються після смерті з тілом. Крім того, при необхідності, перед перевезенням, тіло покійного можна забальзамувати, що дасть можливість зберегти зовнішній вигляд, зупинивши природне розкладання.

Можете довірити перевезення тіла померлого по Україні нашому агентству, не турбуючись про оперативність – наші водії і вночі працюють для того, щоб встигнути доставити вантаж 200 в обумовлений час. Похоронне агентство “Funeral Repatriation” одне з небагатьох, яке доставляє померлих в будь-які точки України, незалежно це великий мегаполіс або маленьке село. У нас є зв’язки з усіма регіональними моргами і лікарнями, завдяки чому, ми оперативно вирішуємо всі питання, пов’язані з документами по супроводу покійного.

 

Перевезення померлих із зони АТО

Наше ритуальне агентство допоможе з доставкою загиблих цивільних та військових осіб з ДНР, ЛНР, а також з міст, які розташовані поруч із зоною АТО (Маріуполь, Харків, Дніпро). Наше агентство допомагає з доставкою додому загиблих воїнів:

 • працюємо в зоні АТО з місцевими моргами;
 • співпрацюємо з військкоматами;
 • співпрацюємо з волонтерськими організаціями.

 

Перевезення в морг тіла померлого

Наше агентство, здійснює перевезення в морг тіла померлої людини протягом 1 години з моменту прийняття нашим агентом заявки. Варіанти перевезення небіжчика:

 • Перевезення тіла померлого для встановлення причини смерті. В цьому випадку, потрібен поліцейський протокол, який підтверджує огляд місця події і в ньому присутнє формулювання «без насильницької смерті».
 • Транспортування покійного на збереження в морг. Проводиться після видачі свідоцтва про смерть в лікарні або в будь-якій іншій установі, яка має право видавати такий документ.
 • Катафальні перевезення небіжчика з моргу або з дому на кладовище або інше місце поховання (наприклад, крематорій).

Кожен варіант перевезення вимагає окремий пакет документів і спеціалізований транспорт. Співробітники нашого агентства проконсультують з усіх питань, а перевезення померлого за допомогою “Funeral Repatriation” пройде на вищому рівні, в обумовлені терміни.

 

Міжнародні перевезення померлих

У разі, якщо українець помер в іншій країні, теоретично перевезенням на батьківщину його тіла займається консульство. Але це тільки теоретично. На практиці, перевезення покійних з допомогою державних органів досить проблематичне. Ви зіткнетеся з безліччю бюрократичних перепон. Тому, краще звернутися за допомогою до приватного ритуального агентства, що має представництва за кордоном. Таким є “Funeral Repatriation” – у нас є представництва в Польщі, Росії, Білорусі, Чехії та інших країнах.

Міжнародні перевезення потребують наявності наступних документів:

 • Свідоцтво про смерть.
 • Документ про бальзамування.
 • Документальне підтвердження запаювання труни.
 • Дозвіл приймаючої сторони.
 • Санітарна довідка.

Наші співробітники підберуть ритуальний транспорт і організовують траурну церемонію. Професійне перевезення тіла померлого полегшить долю близьких і родичів і дасть можливість гідно провести похорон.

 

Вартість перевезення померлих

Ціна перевезення тіла померлого залежить від наступних факторів:

 • дальність поїздки;
 • різновид обраного ритуального транспорту;
 • потреби використання при транспортуванні допоміжного оснащення.

Остаточну ціну перевезення померлого наші співробітники озвучують після уточнення всіх питань. Вартість озвучується чітко і не потрібно хвилюватися, що після здійснення перевезення з вас вимагатимуть додаткові гроші.

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам