Перевезення вантажу 200 з України до Вірменії

Похорони – завжди важкий процес, а втрата рідної або коханої людини, завжди є величезним випробуванням. Сьогодні велика кількість українців проживає у Вірменії (працюють, вийшли заміж або одружилися …). Трапляються випадки, коли близька людина помирає за кордоном. І тоді, перед рідними померлого постає питання, як перевезти покійного з Вірменії в Україну. Які документи потрібно оформити, що взагалі потрібно робити в такій ситуації.

Підготовка транспортування, організація спеціалізованого транспорту, оформлення необхідного пакету документів віднімає багато часу. Далеко не всі розуміють і знають, як це робити і на які нюанси слід звертати особливу увагу.

Вантаж 200: що це таке?

Термін “Вантаж 200” походить з сфери авіаційних перевезень. Вага цинкової труни з покійником – приблизно 200 кілограм, а в авіаційних накладних такий вантаж позначають, як “Вантаж 200”. На сьогоднішній день, вантажем 200 вважається будь-яке перевезення померлого.

Доставка вантажу 200 до Вірменії з України

Ритуальна служба Funeral Repatriation надає послуги доставки вантажу 200 з України в будь-яке місто Вірменії, будь то Єреван, Раздан, Гюмрі, Ванадзор, Вагаршапат чи будь-який інший місто. Також ми здійснюємо перевезення померлого в зворотному напрямку – з Вірменії в Україну.

Наші фахівці організовують повністю весь етап перевезення під ключ:

 • Зберігання тіла померлого в морзі на час організації транспортування та оформлення документів.
 • Оформлення необхідних дозвільних та супровідних документів для репатріації (в тому числі, дозволу в посольстві і на митниці).
 • Бальзамування тіла.
 • При необхідності, організація кремації.
 • Організація спеціалізованого транспорту для транспортування (ж / д, авіа (якщо передбачається перевезення вантажу 200 літаком), авто).
 • Запаювання, герметизація труни, санітарна обробка тіла покійного.
 • Доставка тіла до залізничного вузла або аеропорту.
 • При необхідності, супровід тіла.
 • Переклад на іноземні мови всієї документації.
 • Зустріч Вантажу 200 в Україні (Вірменії) (перевезення в морг, розпаювання контейнера з його подальшою утилізацією, підготовка тіла до поховання).
 • Бронювання квитків на літак або поїзд для супроводжуючих осіб.

Від родичів, все що потрібно, щоб перевезти вантаж 200 з Вірменії в Україну – це доручення. Номер нашого телефону + 38-067-186-7777. Працюємо цілодобово!

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам