Повернення тіл громадян, що загинули в Польщі

Компанія Funeral Repatriation “Memento Mori” виконала доставку тіл померлих українців, які загинули в автотрощі біля пункту відпочинку «Кашице», що у Підкарпатському воєводстві (Польща). Трагедія сталася пізно ввечері 5 березня 2021 року. Рейсовий автобус, що віз пасажирів із Познані в Херсон зіткнувся з загороджувальними бар’єрами обабіч дороги і вилетів у кювет. Внаслідок аварії загинуло 5 пасажирів – 3 жінок і 2 чоловіків. Інші учасники трощі отримали травми різного ступеню.

Перевезення загиблих наша компанія здійснила двома катафалками, що відповідають європейським вимогам і спеціально обладнані для надання ритуальних послуг. З родичами померлих були укладені договори на надання послуг. В рамках договору було проведено бальзамування тіл, оформлення необхідних документів, їх переклад, апостиль, надання труни, одягу та церковного церемоніального набору.

Співробітники нашої ритуальної служби провели ідентифікацію особистих речей загиблих за допомогою онлайн відеозв’язку з їхніми родичами. Це допомогло спростити ряд процедур і швидше доставити покійних на Батьківщину.  Труни були доставлені в міста, де будуть поховані померлі. Це Одеса, Шепетівка, Тернопіль та Кривий Ріг.

Компанія Funeral Repatriation “Memento Mori” висловлює вдячність українському посольству у Польщі за допомогу у пришвидшенні процесу повернення тіл в Україну.

Щирі співчуття родичам загиблих.

 

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам