Репатріація в Чехію

Сьогодні, так склалася ситуація, дуже багато українців проживають в Чехії. Щорічно, сотні тисяч українських громадян виїжджають в чеську республіку знайти роботу, відпочити, відвідати родичів або в бізес-цілях. На жаль, трапляються випадки загибелі українців за кордоном. І тоді стає актуальним питання репатріації в Чехію або звідти в Україну.

Репатріація значить: “повернення на батьківщину”. В такому випадку, на родичів померлого відразу звалюється гора проблем і безліч складнощів з перевезенням тіла померлого, впоратися з якими самотужки, практично нереально. Ритуальні компанії, через це, покладають на свої плечі всю організацію і відповідальність за перевезення померлого.

Ритуальна компанія «Funeral Repatriation» надає послуги допомоги в репатріації покійного в Чехію або з Чеської Республіки в Україні. Цей процес досить складний, а, з огляду на важкий психологічний стан родичів, в ньому дуже просто заплутатися. Розберемося в тонкощах.

 

Алгоритм репатріації тіла з і в Чехію

  1. Якщо українець помер в Чехії, необхідно зконтактувати з представником українського посольства через дзвінок на гарячу лінію. Потім, треба максимально точно передати наступну інформацію: дата народження та ПІБ померлого, № закордонного паспорта, місце реєстрації (прописки) в Україні і будь-яку іншу інформацію, яка може стати корисною.
  2. Наступний етап – дзвінок в ритуальну компанію, яка всі організаційні питання щодо репатріації візьме на себе.
  3. Ви отримаєте детальну консультацію з усіх нюансів організації перевезення або кремації тіла, отримання прав на майно померлого, що перебуває в Чехії.
  4. Далі, ви даєте дозвіл ритуальному агентству на організацію репатріації, фахівці якого, самостійно будуть вирішувати будь-які питання.

Як бачите, ця процедура досить складна і тривала і потребує багато часу, копітке збирання великої кількості документів, вирішення питань з чеськими або українськими державними органами. Якщо трапляється горе, не всі можуть правильно мислити, не у всіх є час. З цієї причини, оптимальний варіант – довіритися професійній компанії “Funeral Repatriation”. Контактний номер +38 (067) 555-75-75.

 

Вартість перевезення померлого

Ціна послуг по репатріації тіла до Чехії або звідти в Україну, розраховується для кожного випадку індивідуально. Вартість залежить від безлічі факторів, обставин, побажань покійного або родичів.

Звернувшись до нас, Ви заощадите час, нерви і гроші. Будьте впевнені, що з ритуальною компанією «Funeral Repatriation», репатріація рідної людини буде здійснена якісно і оперативно.

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам