Автоперевезення померлих

Якщо у вас сталося горе, і ви зіткнулися з необхідністю доставити тіло померлого родича з-за кордону в Україну, ми рекомендуємо скористатися транспортуванням тіла катафалком нашої ритуальної служби.

Перевезення авто підходить в тому випадку, якщо репатріацію необхідно зробити з країн Європи. Оскільки тіло проходить бальзамування і поміщається в запаяний цинкову труну в будь-якому випадку – будь то доставка літаком або автомобілем, варто звернути увагу на вартість послуги. Транспортування нашими катафалками обійдеться вам набагато дешевше. Та й з термінами не все так просто. Справа в тому, що не кожен літак може брати на борт вантаж 200, тому не виключено, що доведеться чекати відповідного рейсу. Додайте до цього доставку в аеропорт і з аеропорту в Україні. Тому, навіть в тому випадку, якщо необхідно перевезти померлого з країн, які географічно знаходяться далеко – Норвегія, Швеція, Данія, Португалія – ​​все одно доцільніше повертати тіло померлого автомобільним сполученням.

У нашому автопарку зібрані мікроавтобуси Opel і Mercedes, повністю обладнані під вимоги ЄС. Водії досвідчені, ми регулярно здійснюємо перевезення покійних з Європи. Тому в максимально стислі терміни ми допоможемо підготувати вам документи, складемо маршрут і повернемо померлого в рідні пенати.

Замовити перевезення вантажу 200 з Європи в Україну автомобільним транспортом можна по телефону +38 067 186 77 77.

Фахівці з репатріації померлого


Козловський Микола

Генеральний директор Funeral Repatriation по організації перевезення померлих по СНД, ЄС

Перейти

Хрущ Максим

Директор по організації поховання

Перейти

Чернюк Костянтин

Ритуальний агент

Перейти

Савчук Микола

Ритуальний агент

Перейти

Хрущ Денис

Ритуальний агент

Перейти

Контакти


Ми в соц мережах

Допомога людям у важкий для них час по всьому світу

Україна

memento.mori.dom@gmail.com

м. Хмельницький
вул. Пілотська, 2Б

Написати нам